Yalancı saç örgü bebek yelek yapılışı

Yalancı saç örgü bebek yelek yapılışı dikişsiz bir yelek modeli uygulamasıdır. Oldukça kolay olan yelek modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Kolay bebek yelek yapımı dikişsiz, yandan düğmeli oldukça yapımı kolay olan video anlatımı ile siz örgü sevenlerin rahatlıkla yapabileceğiniz yelek modelidir.

Yelek örgü modelleri arayanlar için sayfamızı ziyaret ederek bir çok bebek yeleği modeline ulaşabilirsiniz. Bir çok yeni güzel yelek modellerini sunmaya devam ediyoruz. Canım anne youtube kanalının video anlatımlı bebek yelek modelleri de ziyaret edebilirsiniz. Yeni farklı bebek örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçaklanız..

Yalancı saç örgü bebek yelek yapılışı

1 Yaş grubuna uygundur.

Yandan düğmeli

Dikişsiz yapım

6 Adet ahşap düğme tercihi

3,5 Numara şiş kullanımı

İlmek sayımız 1 yaş için 65 olarak başlayalım. Arka kısmı haraşo tekniği uygulanmıştır.

Ölçü tablosu olarak boy 33 santim, eni 28 santim, yaka oyuntusu 11, kol altı için 13 santimdir.

İlmeği atalım 8 diş haroşa örelim, kenar için 10 ilmek haraşo örelim, 3 ters, 3 düz örelim son ilmek olarak yine 10 haraşo kenar ilmeği örelim. bu şekilde 5 sıra örelim, modelimizi kuralım detaylı anlatım için videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin..

Örgüler, örgü ve elişleri, bebek yelek yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Güzel kız bebek yelek modeli olan Tunus işi beşbüzme bebek yeleği yapılışı için linkimize tıklamanız yeterlidir.

Yalancı saç örgü bebek yelek yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel yelek modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ