Yaprak Örgü Modelli Bebek Yelekleri

Yaprak Örgü Modelli Bebek Yelekleri

Yaprak örgü modelli bebek yelekleri; El örgüsü; sentetik, mağazalarda satılan fason kalıplardan çok farklıdır. Tekstilin, genelde birçok kişide aynı modeli görmekten sıkıldığımız mağaza ürünleri ile kıyaslanamaz bile. El örgüsü, evladiyelik, ömürlüktür.

Yaprak Örgü Modelli Bebek Yelekleri

Örgü modelleri çeşitlilik göstermektedir. Ve son dönemlerde hanımlar örgü modellerini; internet, dergi, televizyon, komşudan öğrenerek ortaya harika yelekler, kazaklar, hırkalar çıkartmaktadırlar. Ve ördükleri tüm bu giysileri satarak eve ek bir gelir getirmeye başlamışlardır. Ek kazanç kapısıdır birçok hanım için.  Ve son derece önemli bir kazanç kapısıdır. Yaprak örgü modelinin yapımı son derece kolaydır. Adından da anlaşılacağı gibi yaprak şeklindedir. Bu yüzden bu isim verilmiştir. Yaprak örgü modellerini çoğaltmak mümkün. Gül yapraklı örgü model, pek çok hanım tarafından beğenilmiştir. Bunun dışında, zeytin yaprağı örgü modeli de çok beğenilmektedir. Temsil ettiği anlam ve vermek istediği mesajla da harika bir model olan zeytin yaprağı örgü modeli bir çok hanım tarafından tercih edilmiştir. Çocuklarına, eşine, dostuna örerek doğum günü, yıl başı, sevgililer günü gibi özel günlerde armağan etmişlerdir. Kalın ilmikli yaprak örgü modeli de beğeniliyor. Kabartılı yaprak modeli de son derece ilgi görüyor.

Kafanızda tasarladığınız bir model mi var? Ya da arkadaşınızda görüp çok mu beğendiniz? İnternette surf yaparken hoşunuza gitti de bulamadınız mı? Tasarımlarınızı bize anlatın ya da bizim tasarladığımız birbirinden güzel Örgü yelek modellerinden birini seçin, sizin olsun. Hayaliniz üzerinizde canlansın. Kombinlerin vazgeçilmez parçalarından biri olan yeleklerden bir tanesi neden sizin gardırobunuzda olmasın ve banyolarınızı süslemesin? Ya da çok sevdiğiniz bir arkadaşınıza özenle yaptığınız yeleklerden bir tanesini vermek istemez misiniz? Nasıl yaparım, becerebilir miyim? diye düşünmeyin. Yaptıkça daha fazlasını örmek isteyecek,sitemizdeki tasarım harikası örnekleri üzerinizde denemek için can atacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ