Yazma modelleri

Yazma modelleri

Yazma modelleri genç kızlarımızın çeyizlerini süslerken hanımlarımızın günlük yaşamlarında çok kullanılan yazma modelleri bir çok modeli ile yapılmaktadır. Sayfamızda iğne oyası, boncuk oyaları farklı bir çok yazma kenar oyasını da bulabilirsiniz.

Kolay oya modelleri yeni başlayanlar için olmak üzere vede iğne oyaları yapabilen, mekik oyalarına sayısız oya çeşitleri sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Tığ oyalarını nasıl yapılır ?

İlk olarak aldığınız tülbentte uygun ip seçmekten başlıyor. İp uyumu modelin güzelliğini ortaya çıkartacaktır. Sonrasında alt kısmına iğne oyası bilenler zürafa dediğimiz tekniği yapabilirler. Bilmeyen arkadaşlarımız tığ işi ile yapabilirler. İstediğiniz modeli seçerek yapabilirsiniz. Pullu oya modeli, kurdele işi, boncuk oyaları veya tek renk sıra oyaları gibi bir çok oya modelleri bulunmaktadır.

Tığ oyaları, iğne oyaları, yazma modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı oya modeller için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazma modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ