Yel değirmeni uzun lif yapımı

Yel değirmeni uzun lif yapımı bir önceki paylaşımlarımız da kese ve yuvarlak yel değirmeni modellerimizi siz lif sevenlerin beğenisine sunduk yeni uzun lif modeli ile tekrar sizlere merhaba diyoruz. Takım lif modeli düşünüyorsanız yel değirmeni modelini uygulayabilirsiniz. Detaylı video anlatımı ile yapılışı sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Lif modelleri uzun, kare, yuvarlak ve kese olarak yapılan en çok sevilen el işleri arasında yer almaktadır. Yapılışları youtube video olarak hanımlarımızla buluşmaktadır. Yeni lif modelleri en güzel tasarım lif modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklamayı unutmayınız.

Yel değirmeni uzun lif yapımı

3 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Yıldız tekniği ve kutu tekniği ile örülmüştür.

Orta kısımdan başlayan model için 7 zincir çekip halka oluşturalım ve içine fıstık yapalım, aralarda zincir çekelim toplamda 6 fıstık yapalım. Bir üst sıraya geçelim zincir yuvaları içine üçlü fıstık yapalım yıldız tekniği uyguluyoruz ve dilim başlangıçlarına başlıyoruz. Aynı teknik ile orta kısım dilimlerin aynı boyuta gelene kadar örelim, diğer renk seçeneği ile kutu tekniği ile model yapılışına devam edelim.

Aynı liften üç parça örelim birleştirip uzun lif elde edelim orta kısmına puf çiçek isteğe bağlı yapabiliriz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yel değirmeni uzun lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ