Yeni bot patik modeli yapılışı

Yeni bot patik modeli yapılışı farklı çizgileri ile patik modeli yapımı sizlerin beğenisinde yeni bot patik modeli olarak kız çeyizlerinin favorisi olacaktır.

Kış mevsimin en çok yapılan el işleri arasında şüphesiz örgü modelleri yer almaktadır. Durum böyle olunca bizlerde canimanne.com ailesi olarak birbirinden en yeni patik modellerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Yeni bot patik modelini severek ördünüz bir model olacağını düşünüyorum. Çizgi detayını seviyorsanız tam sizin aradığınız bir model neden olmasın?

Patik modellerinden sipariş alan hanımlarımız için yeni bot patik örneğimiz sizin için bir çok sipariş getirebilecek kadar şık bir patik yapılışı olacaktır. Farklı bir model arıyorsanız. Yazımızın içindeki linklere tıklamayı veya sitemizi ziyaret ederek çok farklı yapılışı olan patik örneklerimize ulaşabilirsiniz.

En çok beğenilen, en çok istek alan, örgü modellerinde, patik yapılışlarında tekrar birlikte olama dileğiyle, yapmak isteyen arkadaşlarımıza kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. HOŞÇAKALIN

Yeni bot patik modeli yapılışı

Yeni bot patik modeli detayları ve yapılışı

İp markası sizlerin tercihi kalmıştır. Renk olarak ana renk krem, diğer renkler tamamen sizlerin beğenisine kalmış ve kalan iplerinizi değerlendire bilirsiniz.

Tığ seçimi ipin kalın ve inceliğine ve elinizin ayarına göre ayarlamanızda fayda var.

Makas, iğne

Sihirle halka ile başlayan üç zincir çekerek ikili trabzan yapalım. 4 adet 2 li tarabzan yapmış olduk. Aralarda üç zincir çekerek yapıyoruz.

Halkanın içinde 2 li 4 lü 4 adet trabzan yapıyoruz.

İkinci sıra da üç zincir çekerek ilk trabzana batarak yine dörtlü tarbzanlar yaparak arttırma işlemi yapıyoruz. Aralarda yine üç zincir çekiyoruz. Kare bir model olacak şekilde devam ediyoruz.

Orta kısım aynı renk olup aynı işlem devam eden ve her sırada arttırma işlemi yaparak devam eden ve çok kolay bir yapılışı vardır. Daha detaylı anlatım yapılış için video anlatımını izleye bilirsiniz.

Örgü, örgüler ve el işleri, patik yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız.

En yeni tasarımımız olan karpuz bot patik yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Yeni bot patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ