Canım Anne

Yeni Çeyizlik Lif Modelleri

Merhabalar arkadaşlar sizlerden gelen modelleri teker teker yayınlamaya başladık uzun zamandır bekleyen yayınları bugünden itibaren yayınlamaya başladık. Yeni Çeyizlik Lif Modelleri ni bizler ile paylaşan Rukiye Kolcu Hanıma çok teşekkür ederiz. Emekleri için ellerine sağlık… Gerçekten de daha önceden hiç görmediğim lif modelleri ni Rukiye hanımda gördüm.. Ayrıca bu güzel modellerden sipariş vermek isteyen olursa Rukiye Hanımın Facebook Hesabından ulaşabilirler. Ayrıca Lif Modelleri kategorimizi takip ettiğinizde yep yeni Lif Modellerini ve Lif Örneklerini görebilirsiniz. Bu güzel lif modellerini yapmak isteyen arkadaşlara kolay gelsin.

2014 MODEL ÖRGÜ LİF ÖRNEKLERİ Tığ ile örülen çiçek desenli farklı şekillerde örülmüş çeyizlik banyo lif örgüleri.İlk resim gömlek şekli verilen bir model bu modelin benzerini daha önce yayınlamıştım.İkinci resim daha kullanışlı bir örnek dikdörtgen şekilde sabunlama da rahatlıkla kullanabiliriz.Son model yuvarlak şekilde örülüp örümcek örgüsü ile daha da farklı bir modele dönüşmüş.Özellikle bu üç modeli birlikte yayınlamak istedim.Çiçek deseni ile birbirinden farklı ve güzel örnekler yapılmış.Bunları çoğaltmak sizin elinizde biraz yartıcılık ve farklı bir model varsa bu şekilde birleştirip yeni bir model ortaya çıkarabilirsiniz.

ÇEYİZLİK EN YENİ 2015 MODEL LİF ÖRNEKLERİ

Tığ ile örülen çiçek desenli lif modelleri farklı şekillerde örülmüş çeyizlik banyo lif örgüleri. İlk resim gömlek şekli verilen bir model bu modelin benzerini daha önce yayınlamıştım. İkinci resim daha kullanışlı bir örnek dikdörtgen şekilde sabunlama da rahatlıkla kullanabiliriz. Son model yuvarlak şekilde lif örülüp örümcek örgüsü ile daha da farklı bir modele dönüşmüş.Özellikle bu üç modeli birlikte yayınlamak istedim.Çiçek deseni lif ile birbirinden farklı ve güzel örnekler yapılmış.Bunları çoğaltmak sizin elinizde biraz tararım ve

farklı bir model varsa bu şekilde birleştirip yeni bir model ortaya çıkarabilirsiniz.

banyo lif örnekleri
derya baykal lif modelleri
çeyizlik lif modelleri anlatımlı
en güzel çeyizlik lif modelleri
çeyizlik lif modelleri facebook
çeyizlik lif modelleri 2014
lif modelleri ve yapılışı anlatımlı
patik modelleri
çeyizimdeki banyo lif örnekleri kadınlar kulübü
ören bayan banyo lif örnekleri
lif modelleri
lif yapılışı
banyo lif örnekleri anlatımlı
banyo lif örnekleri yapılışı
lif örnekleri en güzel banyo lifleri
tığ işi lif örnekleri
derya baykal lif modelleri
çeyizlik lif modelleri
lif modelleri ve yapılışı anlatımlı
lif modelleri ve yapılışı
lif modelleri açıklamalı
lif modelleri anlatımlı
lif nasıl örülür
lif yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status