Yeni çiçek lif modeli yapılışı

Yeni çiçek lif modeli yapılışı detaylı video anlatımlı lif modeli arayanlar için güzel çiçek temalı lif örneğini kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Lif modelleri son zamanların en çok örülen el işleri arasında yer almaktadır. Özellikle çeyizlerde olmazsa olmazlardan oluyor. Yeni tasarım lif modelleri ve takım lif çalışmaları en çok tercih edilen lif modelleri arasında yer almaya devam ederken, çiçek temalı veya çiçek görseli olan lif modelleri de hanımlarımızın ilgisinde olan lif modelidir. Youtube kanallarında video anlatımlı lif modellerinin olması lif örneklerine ilgiyi arttırmaktadır. Her kesime göre model seçeneği olması yapılışını izleyerek uygulanması oldukça kolaylık sağlamaktadır. Özellikle yeni el işi öğrenmek isteyen arkadaşlarımız lif modeli yapılışından başlamaktadır.

Ayrıca sitemizde lif modellerinin en yeni ve takım lif modellerini bulabilirsiniz. Lif örneklerinde geniş model seçeneğini sitemizde bulabilirsiniz.

Yeni çiçek lif modeli yapılışı

3 Renk lif ipi

Simli ip kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: İlk olarak üç zincir çekelim ikinci zincir içine fıstık yapalım devamında uç uca dört fıstık yapıp kapatmayalım ilk fıstık ucuna fıstık yapıp ikisini birlikte kapatalım. Aynı noktaya fıstık yapıyoruz üst üste üç fıstık yapalım üçüncü fıstık açık fıstık olacak ilk fıstık dibine açık fıstık yapıp kapatalım. Hemen açık fıstık karşıya fıstık birlikte kapatalım. Tekrar kapalı fıstık, açık fıstık ve dibine açık fıstık birlikte kapatalım. Orta kısmı aynı teknik ile devam edelim. Diğer renk ip ile çiçek modelinin dilimlerini oluşturuyoruz. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü merakı youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni çiçek lif modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ