Yeni Doğan Bebeklere Hediyeler

Yeni Doğan Bebeklere Hediyeler

YENİ DOĞAN BEBEKLERE HEDİYELER

Arkadaşınızın, yakınızın ya da bir dostunuzun bebeği dünyaya geldiğinde ona verebileceğiniz özel hediye seçenekleri arasından özel tercihler yapabilirsiniz. Bu hediyeler anlamı ve tasarımı ile unutulmaz bir anı olabilecek tarzda ya da tercihinize göre anı şenlendirecek özel tasarımlar içermektedir. Yeni doğan bebeklere hediyeler alırken sahip olduğunuz seçenekleri şu şekilde sıralayabiliriz.

yeni-dogan-bebek

HOŞGELDİN BERKE BEY

Bebeğe hediye olarak özel tasarım önlük alınabilir bu sayede unutulmaz bir anı olarak bu ürün yıllarca saklanabilir. Hoş geldin Berke Bey ya da merhaba Zeynep Hanım gibi sözlerle de bu hediyelere işlevsellik katılabilir.

bebek-yastigi

BEBEK YASTIKLARI

Unutulmaz bir anı olacak bebek yastıkları da bebeklere alınabilecek en özel hediyelerdendir. Bebeğin resmini ya da sahip olduğu değerleri temsil eden figürler kullanarak, yazılar eklenerek özgün yastık tasarımları oluşturularak özel bir hediye verilebilir. Özel renkler ve şirin resimler de eklenerek bu hediye daha da şirin hale getirilerek bebeklerin benimseyeceği formata dönüştürülebilir.

bebek-icin-body

BEBEĞE ÖZEL ZIBIN

Yeni doğan bebeklere hediyeler arasında hem şık hem de işlevsel özelliğe sahip hediyeler alabilirsiniz. Zıbın alarak bebeğe işlevsel bir hediye verebilirken zıbın üzerine çeşitli desenler ve resimler ekleyerek bu hediyeyi amacına uygun şık bir hale getirebilirsiniz. Bu hediyenin tasarımında dikkat edilmesi gereken nokta bebeğin cinsiyeti, adı ve sahip olduğu özellikler göz önünde bulundurulmalıdır.

bebek-saati

HOŞGELDİN DUVAR SAATİ

Bebeklere alınabilecek en anlamlı hediyelerden biri de hoş geldin duvar saatleridir. Diğer bebek hediyelerinde olduğu gibi bu seçenekte de bebeğe özel resimle ve yazılar eklenerek bu hediyenin tasarımı oluşturulabilir.

hosgeldin-bebek

TARAFTAR TEMALI HEDİYELER

Yeni doğan bebeklere hediyeler içinde özellikle fanatik babaların çocuklarına verilecek hediyeler arasında taraftar temalı hediyeler yer almaktadır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ