Yeni gelin kirpiği lif modeli

Yeni lif modeli arayanlar için çok güzel yeni model gelin kirpiği lif modeli yapılışını sizler ile paylaştık, gelin kirpiği lif modeli yapılışı öğrenmek isteyen aşağıdaki videoyu izleyebilir.
gelin kirpiği uzun lif modeli hakkında tüm detayların nasıl yapıdığı videoda anlatılmaktadır. Gelin kirpiği kare lif modeli, gelin kirpiği kese lif modeli, gelin kirpiği lif modeli takım gibi konuları daha belirgin bir şekilde bulabilirsiniz.
Gelin kirpiği lif modeli anlatımlı videoyu izledikten sonra yorum yapabilir veya paylaşabilirsiniz.

Geçmişten günümüze lif modelleri her zaman çeyizlik örgülerin başında gelmektedir. 2022 yılı yeni tasarım lif modellerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Yeni gelin kirpiği lif modeli de bunlardan bir tanesi . Yuvarlak lif modelleri arasında çok güzel ve gösterişli bir şekilde yerini alan bir modeldir.

Tığ işi örgüler arasında en çok tercih edilenler lif modelleridir. Hem çeyizlik örgüler için hem de sipariş alıp satış yapan bayanlar için öncelik teşkil etmektedir. Bu doğrultuda lif örneklerinin çeşitliliği ve yeni modellerin geliştirilmesi önem kazanmaktadır.

Bu modelimizde malzeme olarak iki renk lif ipi ve lif tığı kullanılmıştır. Zemin rengi olarak beyaz ya da kremrengi ip kullanmak uygun olacaktır. İkinci rengi tercihleriniz doğrultusunda değiştirebilirsiniz. Tığ numarasını belirlerken rahat örebildiğiniz elinize uygun bir numara tercih edebilirsiniz.

Bu güzel modelin detaylı anlatıumını bizimle paylaştığı için Sevilayın Renkli Dünyası arkadaşımıza teşekkür ediyoruz.

Farklı modeller ve anlatımları için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

blank
Yeni gelin kirpiği lif modeli
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ