Yeni gelin lif modeli yapılışı

Yeni gelin lif modeli yapılışı güzel ve şık yeni lif modeli arayanlar için gelin lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Çeyizlik lif modellerinin favorisi olacak lif modelidir. Renk seçimini kırmızı veya görselde olduğu gibi tercih edebilirsiniz. Nişan bohçalarına veya sipariş alan arkadaşlarımız için yeni gelin lif modeli çok tercih edileceğini düşündüğümüz lif modelleri arasın olacaktır.

Farklı ve en yeni lif örnekleri için sitemize göz atmadan karar vermeyiniz. Son zamanların çok örülen el işleri arasında lif modellerinin olması lif örneklerinde geniş model seçeneği ve youtube kanallarında anlatımlı video olması ilgiyi arttırmaktadır.

Yeni gelin lif modeli yapılışı

Malzemeler: 3 renk lif ipi
1 yumak punc ipi
Sarı inci
2 numara 1.75 mm tığ
İğne
Makas

Yapılışı: Yıldız örgü tekniği ile ördüğümüz tabanımıza ortadan 6 fıstık yaparak başlayıp 6 dilim halinde, her dilimde 8 fıstık olana kadar 8 sıra örüyoruz. Tabanı bu şekilde tamamladıktan sonra 4 sırada kenar uygulamasını yapıyoruz. Kenar uygulaması her dilimde 2 yarım daire olarak denk gelecek şekilde kuruluyor. 6. Sırada yeşil ip ile zincir yuvası hazırlayıp dilimlerin ortasında ve dilimlerin geçişlerinde olacak şekilde çiçek zemini hazırlıyoruz. Kırmızı lif ipiyle laleleri oluşturuyoruz. Ortasına inci dikerken çiçekleri de kenarlara dikerek sabitliyoruz. Ortadaki küçük parçayı da ayni teknikle başlayıp ilk sırayı ördükten sonra çiçekleri örüp parçayı büyük tabana dikerek sabitliyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz..

Yeni gelin lif modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ