Yeni gelin uzun lif modeli yapılışı

Yeni gelin uzun lif modeli yapılışı bir önceki paylaşımlarımız da yuvarlak ve baklava dilim modellerini sizlerin beğenisine sunmuştuk takım lif modeli arayanlar için gelin lif modeli üç model çalışmasını uygulayarak çeyizlik üçlü lif takımı yapabilirsiniz. Kırmızı renk seçimi gelin ismini tamamladığını düşünüyoruz. Beyaz renk lif ipi de seçebilirsiniz. Modelin çeyizlik lif örnekleri arasında hanımların favorisi olacağını düşündüğümüz güzel modeller arasına girecektir. Detaylı anlatımı videoda anlatılmıştır. Yuvarlak ve baklava modelleri için yazımızdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Farklı lif çalışmaları sitemizde mevcuttur. Herkesime hitap eden lif örneklerimiz bulunmaktadır.

Yeni gelin uzun lif modeli yapılışı

4 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Süslemek için inci

Yıldız örgü tekniği ile yapılmıştır.

Yapılışı: İlk olarak uç uca on fıstık yapalım, on birinci fıstık kenar fıstık olacak fıstık üzerine açık fıstık dibine ve karşıya açık fıstık üçünü birlikte kapatalım. Yapmış olduğumuz fıstık üzerine açık fıstık dibine ve karşıya açık fıstık birlikte üçünü kapatalım, sıra sonuna kadar aynı şekilde örelim sıra sonunda on fıstık olacak, dönüş yapıp üzerine kapalı fıstık tekrar açık fıstık dibine ve karşısına yaparak üçlü kapatalım aynı şekilde sırayı tamamlıyoruz.

Üçüncü sırada kenar tutma kısmını yapıyoruz. Bu kısımdan itibaren öreceğimiz sıra sayısı yirmi altı sıra örelim sonra yine ilk baştaki uygulamayı yapıyoruz. Kenar detayı ve çiçek süsleme kısımları için detayları için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modeli, lif modeli yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni gelin uzun lif modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ