Canım Anne

Yeni hercai menekşe yuvarlak lif modeli yapılışı

Yeni hercai menekşe yuvarlak lif modeli yapılışı

Yeni hercai menekşe yuvarlak lif modeli yapılışı takım lif olarak çalışmak isteyenler için hercai serisini yapabilirsiniz. Uzun ve kare lif modeli de sayfamızda mevcuttur. Görselliği çok güzel olan lif modelimiz çeyizlik lif modellerinin favorileri arasında yer alacaktır. Youtube kanallarında lif modellerinin paylaşılması hanımlarımızın ilgisini arttırmaktadır. Son zamanların en çok örülen el işleri arasında lif modelleri almaktadır.

Hercai menekşe lif çalışması mısır tekniği ile örülmüş kolay ve görselliği ile beğenileri alan modeller arasına yer alacaktır. Çeyizlik lif modeli arıyorsanız sayfamızda farklı ve birçok lif çalışması video anlatımlı olarak bulabilirsiniz.

Banyo lif modelleri sipariş alan arkadaşlarımız sayfamızdaki güzel lif modellerini inceleyerek siparişleri için en güzel ve farklı lif örneklerini bulabilirsiniz.

Yeni hercai menekşe yuvarlak lif modeli yapılışı

Malzemeler:
5 renk lif ipi
2 numara 1.75 mm tığ
Makas

Yapılışı:
Mısır tekniği olarak hazırladığımız modelimiz 5 dilimden oluşmakta. Dilimleri tek tek hazırladıktan sonra birleştirme işlemi yapıyoruz. Dilime 2 fıstıkla başlayıp her sırada 2 fıstık arttırarak örüyoruz. 5 sıra model uygulamadan ördükten sonra 6. Sıradan itibaren model uyguluyoruz. 8 sıra olana arttırma işlemlerini yapıyoruz. 9. Sıradan itibaren sıra başında ve sıra sonunda eksiltme işlemleri yapıyoruz. Model uygulaması bittikten sonra sadece beyaz ip ile 3 sıra daha örüyoruz. Toplam 13 sırada dilimi tamamlıyoruz. 5 dilimi birleştirdikten sonra kenar uygulaması yaparak modeli tamamlıyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Hercai menekşe yuvarlak lif modeli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ