Yeni lif ipi ile kolay bebek yeleği yapımı

Yeni lif ipi ile kolay bebek yeleği yapımı model lif ipi örülmüştür. Yapacak olan arkadaşlarımız istediği ip markasını seçebilirler. Bebek yün iplerini kullanabilirsiniz. Modelimiz kolay bebek yeleğidir. Trabzan ve basit örnek seçimi ile örülmüştür. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde güzel deneyim olacağını düşündüğümüz yelek modeli sizlerin beğenisine sunuyoruz. Kolay bebek yelek modeli video anlatımlı olması birçok arkadaşımıza fayda sağlamaktadır.

Tığ işi bebek yeleği tercih eden arkadaşlarımız için sitemizde farklı kız ve erkek bebek yeleklerinin en güzel modellerini bulabilirsiniz. Tunus işi ve şiş örgü yelekler yine çok sık uygulanan modeller arasında yer almaktadır. Kış mevsiminde bebek yelekleri sıkça kullanılan kıyafetler arasında yer almaktadır. Bebeklerde sıkça kıyafet değişimi olduğu içinde birden fazla yeleğe ihtiyaç olmaktadır. Anneler fazlasıyla yelek örneğini seçip beğendikleri modelleri örmektedirler.

Yeni lif ipi ile kolay bebek yeleği yapımı

İstenilen renk tercih edebilirsiniz.

Elinize yatkın tığ

5 Adet düğme

Yapılışı: 38 zincir artı 3 zincir çekerek toplamda 38 trabzan yapalım. Ön kısım için 8 ikili trabzan yapalım düğme gelecek kısım geniş trabzan ile devam edecek, model kurulumuna geçelim, arada 3 trabzan ve yine model son olarak kenar kısım için trabzan yapıyoruz. Kol evi kısmına gelene kadar aynı mantıkla örelim kol ve yaka kısmı için ayarlayalım. Arka kısımda aynı mantıkla örüp devamı ve detayları için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Bebek örgü modelleri, bebek yeleği yapımı, tığ işi bebek yelekleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Kolay bebek yeleği yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ