Çiçek çemberi uzun lif modeli yapımı

Çiçek çemberi uzun lif modeli yapımı takım lif arayanlar için güzel takım lif çalışmasıdır. Takım olarak yapmak isteyen hanımlarımız suzanın elişi dünyası youtube kanalında yuvarlak ve kese lif modellerini de bulabilirler.

Çeyizlik lif modelleri el işlerinin sıkça örülen tığ işi örgü modelidir. Lif modelleri youtube hanımlarımız tarafından yüklenerek birçok kitleye ulaşarak günümüzün sevilen el işi modelidir. Çiçek çemberi uzun lif modeli de çeyizlik lif modellerinin en güzel takım lif çalışması arasında yer alacak modeldir.

Farklı lif örnekleri ve yapılışları için sitemize bakabilirsiniz. En yeni ve birçok güzel lif modellerini yayımlamaya devam ediyoruz. Sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Çiçek çemberi uzun lif modeli yapımı

4 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

2 Adet plastik halka kullanımı

Yapılışı: Model üç parça motiften oluşmaktadır. Orta kısımdan başlayıp yıldız tekniği ile altı dilimden oluşan yuvarlak lif oluşturalım. Dediğimiz gibi aynı boyutta üç parça lif hazırlıyoruz. Farklı ip ile üçlü fıstık kapatarak her dilimin üst kısmına ipi keserek ayrı yapıyoruz. Seçtiğiniz farklı ip ile aynı yıldız tekniği ile üçlü fıstık yaparak etrafını ipi kesmeden bir sıra devam edelim. Plastik halka detayını da bu sırada ekliyoruz. Öncesinde halkayı sık iğne tekniği uygulayıp sonra yapmış olduğumuz dilime sabitleyelim. 1 Ve 3 dilim uç kısımlarında halka detayı bulunmaktadır. İki yuvarlak parçayı birbirine ve üçüncü yuvarlak lifide hazırlayıp birbirine ekliyoruz. Orta kısımdaki puf çiçek detayını yapıp kenar oyası ile lif modelini bitirmiş oluyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modeli, lif modelleri ve yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Çiçek çemberi uzun lif modeli yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ