Yeni lif modeli sarı laleler modeli yapılışı

Yeni lif modeli sarı laleler modeli yapılışı

Yeni lif modeli sarı laleler modeli yapılışı görselliği harika olan bahar mevsiminin güzelliğini lif modelinde uygulamak yaparken de oldukça keyifli lif çalışması olacaktır. Lif modellerinde yeni tasarımlar youtube kanallarında video anlatımlarla hanımlarımız ilgisini çekmeye devam etmektedir. Lif modellerinin video anlatımlı olması kolaylık sağlarken ilgiyi de arttırmaktadır.

Kızlarımızın çeyizleri içinde lif modelleri olmazsa olmazlardandır. En güzel modeller ve tasarım lif modelleri nişan bohçalarında yer almaktadır. Sitemizde en yeni ve tasarım, takım lif örneklerini bulabilirsiniz.

Yeni lif modeli sarı laleler modeli yapılışı

SARI LALELER LİF MODELİ YAPILIŞI

Lifimizin yapılışı için 3 renk lif ipi kullanıyor zemin beyaz yaprakları yeşil ve lalesi için sarı kullanıyoruz lifimize 3 zincir çekerek başlıyor zincir içine bir fıstık yapıp daha sonra üçlü yıldız tekniği yapıp sonlarda artış yapıyoruz dördüncü sırada 1 yeşil ipimizle yaprak yapıyor iki sıra beyaz geçip üçüncü sırada 2 yaprak yapıyoruz ve iki Sıra beyaz yapılıp yine yeşil ipimizle 3 yaprak yapıyoruz bu yapmış olduğumuz parçadan 6 tane yapıp her yaprak arasına sarı ipimizle laleleri yapıyoruz ve parçaları birbirine yeşil ipimizle ekleyerek tamamlıyoruz yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı  hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Lif perisi arzu youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Sarı laleler modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ