Canım Anne

Yeni model çiçekli lastik işi bebek bandana yapımı

Yeni model çiçekli lastik işi bebek bandana yapımı

Yeni model çiçekli lastik işi bebek bandana yapımı harika çiçek detaylı bandana yapımını bere modelinde uygulanmış sizlerde ister bandana ister bere olarak yapabileceğiniz görselliği oldukça güzel örgü modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Kız anneleri olanlar kızlarının kıyafetlerine uyumuna oldukça önem vermektedirler, küçük kız çocuklarının güzel saçlarının içinde şık saç bantları oldukça yakışmaktadır. Peki kız çocukları olan hanımlarımız seviyor musunuz saç bandı kullanımını ?

Bebek bandana yapımı kız bebeklerde bandana kullanımı oldukça şık durmaktadır. Küçük bebeklere takılan bandana nasılda şirin durmaktadır. Ördüğünüz yelek ve hırkalarla kullanabileceğiniz aynı renk ip seçimi ile uyumlu takım olarak kıyafetleri bebeklerinize giydirebilirsiniz.

Sitemizde farklı bandana modellerini bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak modelleri inceleyebilirsiniz. Sizlerin beğeneceği birçok tığ işi modeli sitemizde bulabilirsiniz.

Yeni model çiçekli lastik işi bebek bandana yapımı

İstediğiniz ip ve renk seçebilirsiniz

Elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: İlk olarak yapacağınız kişinin kafa çevresi ölçüsünü alarak zincir sayınızı ona göre hazırlayabilirsiniz. Çektiğimiz zinciri ucunu birleştiriyoruz. Halka oluşturmuş oluyoruz. Her zincir içine ikili trabzan yapıyoruz. Yine iki ucu birleştiriyoruz. Tığ işi lastik modeli uyguluyoruz. İstenilen genişliğe gelene kadar örelim çiçek detayını yapıp dikiyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Tığ işi bandana yapımı, tığ işi örgüler, örgü modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Çiçekli lastik işi bebek bandana yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ