Yeni Model Tunus İşi Patik Yapımı

Yeni Model Tunus İşi Patik Yapımı

Tunus işi patik modeli tercihiniz ise harika yeni model sizlerin beğenisini beklemektedir. Yapılışı video anlatımlı olması sizlere fayda sağlayacaktır.

Patik modelleri sayfamızda oldukça geniş örneklere sahiptir. İstediğiniz örgü patik modellerini bulabilirsiniz.

Çeyizlerin en çok yapılan örgü modelleri arasında ilk sıra da olmazsa olmazı patik yapılışları gelmektedir. Birbirinden güzel patikler çeyizleri süslemeye devam etmektedir.

Patik modellerinden sipariş alan hanımlarımız içinde yeni model Tunus işi oldukça beğeni alabilecek model olacağını düşünüyoruz. Farklı örnekler için linklere tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni patik yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle HOŞÇAKALINIZ…

Yeni Model Tunus İşi Patik Yapımı

37,38 Numaralı ayaklar için uygundur.

Pirinç tekniği uygulanmıştır.

1 Patik ipi

Tığ, iğne, makas

3 Numaralı tunus tığ kullanılmıştır.

22 Zincir çekerek başlayalım. Zincirlerden birer ilmek çıkartalım. Tunus tekniği uygulamasını yapılmaktadır. İlmekleri toplarken çift toplayalım. Modelimizi kurmaya başlayalım pirinç tekniği yapıyoruz. Detaylı anlarım için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Tunus işi, patik modeli yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Güzel modelimiz olan Tunus işi düğmeli kolay patik yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Yeni Model Tunus İşi Patik Yapımı VİDEO ANLATIM

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ