Tunus işi düğmeli kolay patik yapımı

Tunus işi düğmeli kolay patik yapımı

Tunus işi düğmeli kolay patik yapımı çeyizlik patik modelleri arasında yer alacak harika bir patik modeli olduğunu düşünüyoruz. Düğme detayları oldukça görselliğine şıklık katmış sizlerde farklı renklerde değişik düğme detayı ile patik modelini yapabilirsiniz.

Örgü patik modelleri çeyizler için oldukça farklı modelleri olmak üzere en çok yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Patik örneğine göre yapılışları değişmektedir. Sayfamızda şiş modelinden, tığ işi bir çok modeli bulmanız mümkündür. Yazımızın içindeki linke tıklayarak modellerimize göz atabilirsiniz. Yeni patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Tunus işi düğmeli kolay patik yapımı

Patik modeli 38/ 39 ayaklar için uygundur.

İki renk ip kullanımı

3 Numara Tunus tığ kullanımı

Normal tığ

Düğme, makas, iğne gerekli malzemelerdir.

22 İlmek zincir çekelim her bir zincirden bir ilmek çıkartalım. Çift olarak geri ilmekleri alarak sıra sonuna kadar gelelim. Aynı işlemi 29 sıra örelim. Santim olarak 13 santimdir. Yapılışını detaylı öğrenmek için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin..

Patik modeli, Tunus işi patik yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tunus işi düğmeli kolay patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. E .t. dedi ki:

    Çok güzel olmuş ellerinize emeğinize sağlık

BİR YORUM YAZ