Tomurcuk güllü fırfır lif modeli yapımı

Tomurcuk güllü fırfır lif modeli yapımı

Tomurcuk güllü fırfır lif modeli yapımı video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Çeyizlik lif modelleri için görselliği güzel olan fırfır tekniği ile şık lif örneğidir. Farklı bir çok ip rengine gidecek bir modeldir.

Sipariş alan arkadaşlar için tomurcuk güllü fırfır lif örneği favori lif modelleri arasında yer alacaktır. Değişik yeni lif çalışmaları için linkimize tıklamayı unutmayınız. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Tomurcuk güllü fırfır lif modeli yapımı

Malzemeler: Beyaz, Yeşil ve tercih edilen renk olmak üzere 3 renk lif ipi
7 numara tığ ve demir saplı tığ
Makas

Yapılışı: Yıldız örgü tekniği ile örülen lifimizi yuvarlak ve uçlarda kalp şekli verilerek 6 dilim halinde örüyoruz. Lifimizin ortasından başlayarak her sırada arttırma işlemi uygulayarak 3 sıra ördükten sonra 4. Sırada yaprak çalışması yapıyoruz. 5.6.ve 7. Sıralarda çiçek uygulaması yapıyoruz. 1 sıra beyaz ipimizle ördükten sonra bir sonraki aşamada her bir dilim üzerinde lifimize kalp sekli veriyoruz tamamlıyoruz. Lifimizin kenarlarında ve dilimler arasındaki boşluklara zincir çekerek yuvalar oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz bu yuvaların içine fırfır uygulaması yaparak lifimizi tamamlıyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tomurcuk güllü fırfır lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ