Yeni model uzun göz kamaştıran lif yapımı

Yeni model uzun göz kamaştıran lif yapımı farklı lif modelleri arayanlar için güzel ve şık lif örneği olduğunu düşünüyoruz. Detaylı anlatımlı lif modelleri tığ işi modellerini en çok sevilen ve yapılan lif modelleri olmaktadır. Geniş örnek seçeneği ile lif çalışmalarına ilgi artmaktadır. Video anlatımlı olması yine hanımlarımızın tercihlerinde yer almaktadır.

Lif yapılışları modele göre ip ve uygulama tekniği değişmektedir. Model ne kadar detay içerirse uygulama tekniği farklılık gösterecektir. Kolay lif ve model tercihli lif yapılışları bulunmaktadır. Kızlarımızın çeyizlerinde tasarım lif modelleri ve damat lif modelleri nişan bohçalarında yer almaktadır. Sipariş alan arkadaşlarımızda yeni lif modellerini takip etmektedirler.

Lif örneklerinin en güzel tasarımlarını yine sayfamızda bulabilirsiniz. Geniş lif örneği seçeneği ile sayfamızdaki lif modellerine bakmadan karar vermeyiniz. Yazımızdaki linke tıklarsanız lif modellerine daha kolay uaşabilirsiniz.

Yeni model uzun göz kamaştıran lif yapımı

Kolay yeni tasarım uzun lif modeli

Modelimizin yapımında, 5 renk lif ipi kullanıldı 2 numara tığ ile örüldü, siz elinize yatkın tığla örün. Orta göbek kısmından beyaz ipimizle örüyoruz. Sonrasında renkli şeritleri yapıyoruz. En son olarak da kenar kısımlarını zigzaglar vererek hem diğer parçayla birleştirip hemde kenar oyası vererek bitiriyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pamuk örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni model uzun göz kamaştıran lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ