İki renkli çam lif modeli yapımı

İki renkli çam lif modeli yapımı kare lif modeli sevenler için trabzan ve fıstık tekniği ile yapılan kolay kare lif modelidir. Video anlatımlı olarak sizlere kolaylık sağlayacaktır.

İki renkli çam lif modeli çeyizler ve günlük lif modelleri için ideal lif örneğidir. İki renkli lif modelleri sevenler hem kolay hemde görselliği güzel lif çalışmasıdır.

Lif modelleri günümüzün en çok tercih edilen el işleri sıralamasında ilk sırada yer almaktadır. Çeyizlerin favorisi olan lif modelleri takım lif örnekleri ve tasarım lif modelleri en çok uygulanan modellerdir. Nişan bohçaları içinde damat lif örnekleri sıkça sipariş alan örnekler arasında olmaya devam etmektedir.

Lif modellerinin en son örneklerini takım lif çalışmaları, tasarım lif modelleri video anlatımlı sayfamızda bulabilirsiniz. Lif modelleri sayfamızda geniş içeriğe sahiptir. Yazımızdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İki renkli çam lif modeli yapımı

Büyük lif için 85 zincir çekip 41 kutu elde ederek yapabilirsiniz.

2 Renk lif ipi kullanım

Elinize yatkın tığ seçimi

Model anlatımında küçük boy lif yapılmıştır. İlk olarak elli zincir çekilmiştir. Trabzan tekniği ile yirmi bir kutucuk yapıyoruz. Tekrar kutu tekniğini uyguluyoruz. Farklı renk ip ile davam ediyoruz. Dört zincir çekip trabzan yapıp kutu yapalım, yanındaki kutuya fıstık yapalım açık fıstık olacak alt kısımdaki kutuya ve yandaki kutuya tekrar fıstık yapalım üçlü olarak kapatalım. Çam görünümünü alacaktır. Aralarda kutu ve fıstık yaparak ilerleyen lif modelidir. Detayları için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı  hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

İki renkli çam lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ