Farklı tığ işi battaniye modeli yapımı

Farklı tığ işi battaniye modeli yapımı bebek battaniye modelleri en çok tercih edilen bebek örgü grubu içinde yer almaktadır. Puset üzerine, çocuk arabalarında kullanımı oldukça fazladır. Bebek battaniye modellerinde tığ işi örnekleri daha sık uygulanmaktadır. Battaniye modelimiz video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı trabzan ve fıstık tekniği ile uygulanmış hem kolay olup görselliği de harika olan model olduğunu düşünüyoruz.

Kış mevsiminde bebek battaniye modelleri çok sık kullanılan bebek eşyaları arasında yer almaktadır. El emeği seven annelerimiz battaniye modellerine sıkça yer vermektedirler.

Bebek battaniye modelleri sayfamızda geniş örnek içeriğine sahiptir. Birçok model battaniye örneklerine ulaşabilirsiniz. Şeritli bebek battaniye modeli, gemici battaniye modeli, kadife ipten model seçimi yapmak isterseniz sayfamızda video anlatımlı bulabilirsiniz.

Farklı tığ işi battaniye modeli yapımı

3 Numara tığ ve bebe ipi kullandım

3 Renk ip tercih edilmiştir.

Zincir sayınızı yapacağınız model uzunluğuna göre ayarlayabilirsiniz. Zincir üzerine üçlü trabzan yapıyoruz. Toplamda iki sıra trabzan uygulayıp farklı renk seçimi ile aralarda zincir çekerek fıstık modeli uyguluyoruz. Devamında fıstık tepelerine aralarda zincir çekerek trabzan uyguluyoruz. Yine aynı mantık ile trabzan yapıp model kurulumu aynı yapılmaktadır. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Tığ işi örgü modelleri, bebek battaniye yapımı, battaniye modeli hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

örgü merakı youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Farklı tığ işi battaniye modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ