Yeni Tasarım Çeyizlik Uzun Lif Modeli Yapımı

Merhabalar, Sevgili canım anne takipçileri yeni lif modeli arayanlar için harika yeni tasarım olan çeyizlik uzun lif modelini sizlerle paylaşmak istedik, Tasarımı Akgün Gülün hanıma ait olan lif modelinin anlatımını Suzan’ın elişi dünyası Youtube kanalı bizlere sunmuştur.

Lif modelleri son yılların en gözde elişleri arasında yer almaktadır. Kızlarımızın çeyizlerinde daha fazla tercih edilen lif modellerinde yeni tasarımlar, yeni örnekleri hanımlarımız ortaya çıkarmaya devam etmektedir. İlgi lif modellerine artıkça üretmek ve yaygınlaşması her geçen gün artarken el işi ile kazanç sağlayan hanımlarımıza büyük fayda sağlamaktadır. Lif modelleri yapımı kolay olması çabuk yapılabilmesi ve her kişiye göre örneğinin olması da lif yapımına ilgiyi çoğaltmaktadır..

Sizlerde yeni lif yapılışı ve farklı lif örneklerini arıyorsanız sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Farklı örgü modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

Lif modeli, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Yeni Tasarım Çeyizlik Uzun Lif Modeli

Lif modeli için gerekli malzemeler nelerdir ?

Lif ipi, tığ, makas ve halkaya ihtiyacımız var.

İstediğiniz ip renkleri seçebilirsiniz.

Yapılışı: İlk olarak halkanın etrafını sık iğne değimiz teknik ile etrafını yapalım ve ipi kopartıp kenara alalım, devamında zincir çekip halka oluşturalım halkanın içine fıstık tekniği yapalım aralarda zincir çekelim. Yuvarlak küçük motif oluşturalım diğer ip ile devam ediyoruz. Lifin dilimlerini oluşturalım yıldız tekniği ile altı dilim yapıyoruz. Üç büyük motiften uzun lif hazırlayacağız. Modelin detayları kaç zincir çekilmiş bütün detaylarını video anlatımında bulabilirsiniz. İyi seyirler dileriz..

Akgün Gülün Hanım ve Suzan’ın elişi dünyasına çok teşekkür ediyoruz..

blank
YENİ UZUN LİF YAPIMI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ