Yeni tasarım çilek lif yapılışı

Yeni tasarım çilek lif yapılışı çeyizlik lif arayan arkadaşlarımız için yeni görselliği güzel olan çilek lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Lif modelleri hanımlarımızın en çok sevdiği el işleri arasında yer almaktadır. Çeyizlik ve sipariş alan arkadaşlarımız için lif örnekleri oldukça önemlidir. Yeni modeller tasarımlar lif modellerine ilgiyi oldukça arttırmaktadır. Lif modellerinin video anlatımlı olması kolaylık sağlarken lif modellerine tercihi arttırmaktadır. En çok sevilen el işleri olmaktadır.

Yuvarlak lif modelleri sevenler için çilek lif örneği severek yapacağınız lif çalışması olacaktır. Farklı lif örnekleri için sayfamıza mutlaka bakmayı unutmayınız. Takım lif örnekleri, tasarım lif modelleri ve bir çok lif modellerini bulabilirsiniz. En güzel lif çalışmaları sayfamızda bulunmaktadır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Yeni tasarım çilek lif yapılışı

3 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi yapabilirsiniz.

İlk olarak 5 zincir ile halka oluşturalım içine fıstık tekniği uyguluyoruz. Dörtlü fıstık veya elinize göre fıstıkların dolgusunu ayarlayabilirsiniz. Aralarda iki zincir çekerek altı fıstık yapalım.

Devamında yıldız tekniği ile üçlü fıstık uyguluyoruz. Orta kısmı tamamlayıp çilek modellerini yapıp modeli büyüterek yuvarlak lif modelini tamamlıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ yotube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Yeni tasarım çilek lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ