Canım Anne

Yeni tekli fıstık uzun lif yapımı

Yeni tekli fıstık uzun lif yapımı

Yeni tekli fıstık uzun lif yapımı çiçek detaylı kolay lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Uzun lif sevenler tekli fıstık tekniği yapımı tercih edenler için oldukça güzel model olduğunu düşünüyoruz. Yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde kolay lif modeli olacaktır. Renk tercihini farklı seçerek yapabileceğiniz örnektir.

Kızlarımızın çeyizlerinde lif modelleri olmazsa olmazlardan en yeni lif örnekleri, tasarım lif modelleri tercihler arasında yer almaktadır. Lif modelleri nişan bohçalarında yer alan el işleri arasındadır.

Lif modelleri sipariş alan arkadaşlarımız içinde lif modelleri oldukça önemlidir. Siparişlerine en yeni lif örneklerini hazırlayıp müşterilerine sunmaktadırlar. Yeni ve takım lif modelleri için yazımızın içindeki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yeni tekli fıstık uzun lif yapımı

4 Renk lif ipi kullanımı

Tığ için elinize yatkın seçebilirsiniz.

2 Adet plastik halka

Yapılışı: İlk olarak halkanın etrafını sık iğne tekniği uyguluyoruz. Devamında fıstık yapıyoruz arada bir boş bırakıp ikinci sık iğneye toplamda yedi fıstık yapalım. Bir zincir çekip ters çevirip fıstık üstüne fıstık yapalım sıra başında ve sonunda arttırma yapalım. Aynı işlemi toplamda yedi sıra olana kadar yapalım, Devamında diğer renk ip ile yaprak ve çiçek detayı orta kısma uyguluyoruz. Karşılıklı iki çiçek yapılmaktadır. Uç kısmını aynı şekilde diğer uç kısım içinde aynı işlemi yapıyoruz. Detaylı anlatım ve yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı  hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni tekli fıstık uzun lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ