Yeni tığ işi lif yapımı

Yeni tığ işi lif yapımı motif detaylı harika lif modeli çeyiz için görselliği güzel olan lif modelimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Motif detaylı lif örneklerini seviyorsanız yapabileceğiniz en güzel modeller arasında yer almaktadır. Farklı lif iplerini kullanabilirsiniz. Kalan iplerinizi değerlendirebilirsiniz.

Lif modelleri tığ işi el işlerinin en çok yapılan modelleri arasında yer almaktadır. Çeyizler için bir çok modeli yapılmaktadır. Nişan bohçalarında takım lif örnekleri yer almaktadır. Yeni tasarım lif örnekleri de ortaya çıkmaya devam etmektedir.

Banyo lif modelleri örüp sipariş alan arkadaşlarımıza yardımcı olabilecek bir çok lif örneğimiz sayfamızda bulunmaktadır. Modellerimizi inceleyerek siparişleriniz için değerlendirebilirsiniz. Yeni anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Yeni tığ işi lif yapımı

4 Renk lif ipi model anlatımında tercih edilmiştir. Sizler istediğiniz renk tonlarını kullanabilirsiniz.

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

İlk olarak sihirli halka yapalım. Dört dolgu fıstık uygulaması yapıyoruz. Aralarda 1 zincir çekip 6 tane fıstık uygulaması yapıyoruz. farklı ip seçeneği ile devam ediyoruz. Yapmış olduğumuz 1 zincir içlerine dört dolgulu fıstık yapıyoruz aynı zincir yuvasına ikikez yapmış oluyoruz. Toplamda 12 fıstık yapmış oluyoruz. Yine aralarda 1 zincir çekiyoruz. Yine diğer renk ip ile aynı tekniği uyguluyoruz. Bu şekilde motiflerimizi hazırlıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyebilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Yeni tığ işi lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ