Yeni uzun lif modeli yapılışı

Yeni uzun lif modeli yapılışı bir önceki paylaşımımız da kare modelini sizlerin beğenisine sunduğumuz güzel lif modelinin uzun modelini hazırladık takım lif çalışması isteyen arkadaşlarımız için kutu tekniği kolay lif modelini uygulayabilirsiniz. Yeni lif modeli öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde kutu tekniği kolay lif örneğidir. Video anlatımı sizlere oldukça fayda sağlayacaktır.

Çeyizlik takım lif modeli arayanlar için özellikle kutu tekniği modellerini tercih edenler uzun lif modeli severek uygulayacağı model olacağını düşünüyoruz. Farklı lif örnekleri arayanlar içinde sitemizde geniş model seçeneğini bulabilirsiniz. Tasarım lif örnekleri, takım lif modelleri, birçok model seçeneği için yazımızdaki linke tıklamayı unutmayınız.

Yeni uzun lif modeli yapılışı

3 Renk lif ipi kullanımı

2 Numara tığ seçimi

Kutu tekniği modelidir.

Yapılışı: İlk olarak üç zincir çekelim ikinci zincir içine fıstık yapalım, uç uca dört fıstık yapalım dördüncü fıstığı kapatmıyoruz iki geriye dönüp yuvaya batıp fıstık yapıp kapatalım. Tekrar açık fıstık ve karşı uca açık fıstık birlikte kapatıyoruz. Küçük kutu oluşturmuş olduk, bir zincir çekip geriye dönelim kapalı fıstık yapalım tepesine açık fıstık karşıya fıstık birlikte kapatalım, aynı işlemi uygulayıp kutu oluşturalım, diğer renk iplerle ayını teknik ile köşe detaylarını yaparak modeli istediğimiz kare parçasını oluşturuyoruz. Üç kare motiften oluşmaktadır. Motiflerin birleşimi kenar detayı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Yeni uzun lif modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ