Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı görselliği harika model lif yapımı çeyizlerin gözdesi olabilecek lif modelleri arasında yer alacaktır. Ayrıca mor renk lif çalışmasında ayrı güzel yakıştığını düşünüyoruz. Sizce lif modellerine en çok hangi renkler yakışmaktadır ?

Lif modellerinde ayrı detayda renk seçimi ve uyumu aynı model farklı renklerde yapıldığında renk seçimi ile farklı görselliğe bürünebiliyor.

Çeyizlerde lif modelleri oldukça sık gördüğümüz el işleri arasında yer almaktadır. Yapılışları kolay ve elimizde zaman almadan bitimi hanımlarımızın tercihinde olmaktadır. Model seçeneğinin çok olması ayrıca video anlatımlı olması ilgiyi arttırmaktadır. Sitemizde en yeni lif örneklerini bulabilirsiniz. Her gün lif çalışmalarını lif sevenlerin beğenisine sunmaya devam etmekteyiz.

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı Lifimizin yapılışı için 2 renk lif ipi kullanıyoruz ben mor ve beyaz yaptım siz isteğiniz renk yapabilirsiniz

Lifimize mor lif ipi ile 6 zincir çekerek başlıyor bir halka oluşturup halkanın içine 6 fıstık yapıp ilk sırayı tamamlıyoruz 2 sırada her yuvanın içine 2 li fıstıklar yapıyoruz sıra sonlarında artış yapıyoruz üçüncü sırada da yine artırma yaparak 6 sıra örüyoruz ve eksilterek baklava dilimi oluşturuyoruz 6 büyük 6 küçük baklava dilimi oluşturuyoruz ve etrafından beyaz İpimizle her yuvanın içine 5 dolgulu fıstıklar yaparak tamamlıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi  ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Lif perisi arzu youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yaprak esintisi lif modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

Serpilin Lif Sepeti – Yaprak Esintisi Modeli Yapılışı (TASARIM ÇİLEMİN LİFLERİ)
Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı
Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ