Yeni yuvarlak kese lif yapımı

Yeni yuvarlak kese lif yapımı farklı model lif yapılışı arayanlar için görselliği güzel olan kese lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı detaylı video anlatımlı olması hanımlarımıza kolaylık sağlamaktadır. Lif modelleri çeyizlerinde vazgeçilmezi olmaya devam etmektedir. En yeni lif çalışmaları kızlarımızın nişan bohçalarında yer almaktadır.

Lif modelleri günümüzün en çok örülen el işleri arasında yer almaktadır. Youtube kanallarında hanımlarımız takipçileri için en yeni lif çalışmalarını sunmaya devam ederken, bizlerde en yeni lif modelleri ve tasarım lif örneklerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Yeni yuvarlak kese lif yapımı

2 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: İki parçadan oluşmaktadır. Ayrı ayrı ördüğümüz parçayı birleştirip kese modelini hazırlamış olacağız. Yapılışı için orta kısımdan başlıyoruz. İlk olarak beş zincir çekelim halka oluşturalım bir zincir çekelim halka içine aralarda iki zincir çekerek toplamda altı fıstık yapıyoruz. Diğer renk ile devam ediyoruz, yapmış olduğumuz zincir aralarına çift fıstık uyguluyoruz, aralarda tekrar iki zincir çekerek sırayı tamamlıyoruz.

Devamında çift fıstıkların üzerine cift fıstık yaparak devam ediyoruz aralarda ikili trabzan yapıyoruz. Aralarda üç zincir çekerek devam ediyoruz her sırada trabzanlar devam etmektedir. Beş sıra aynı mantık ile devam etmektedir.

Model devamında trabzan ve çift fıstık yapımı ve tek fıstık yaparak devam ediyoruz. Model orta kısmının şekli oluşmaktadır. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz…Kolay gelsin..

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni kese lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ