Yıldız kümesi lif modeli yapımı

Yıldız kümesi lif modeli yapımı

Yıldız kümesi lif modeli yapımı kız çeyizi için yeni favori lif modeli şık tasarım ve harika lif modeli ile karşınızdayız. Canimanne.com ailesi olarak lif modellerinde görselliğe önem veriyorsanız yıldız kümesi lif yapımı sizin aradığınız lif örneği neden olmasın.

Yıldız gibi parlayan lif modelimiz kız çeyizlerini süslemeye geliyor. Annelerimiz severek ördükleri model olması dileğiyle, sizlerde kendiniz ve sevdikleriniz için yapabilirsiniz.

Farklı renklerde yapabileceğiz, farklı lif ipleri kullanabileceğiniz ve tığ seçimi elinizin alışmış olan tığ seçimi olarak değişim gösterecektir.

Lif modelleri hanımlarımızın en sevdiği el işlerinde birinci sırada yer almaktadır. Bazı hanımlarımıza hobi olurken, bazı evlerimizi aş oluyor. Emekçi üreten hanımlarımızı kutluyorum. Sipariş alan arkadaşlarımıza bol, bol, sipariş dileklerimle,

Yeni tarz ve tasarım lif modellerinde tekrar görüşmek üzere hoşçakalın..

Yıldız kümesi modeli detayları

Tasarım sibelle örgü kanalına  aittir.

Motif olarak yapılmaktadır.

3 Renk ip tercihi seçilmiştir,

7 Numara tığ seçimi

Makas

Ören bayan kristal marka ipler kullanılmış,

Yıldız kümesi lif yapılışı

5 Zincir ile başlanan, halka olarak devam ederek 4 lü dolgu fıstık yapılarak, halkanın içine toplam 6 tane fıstık, ve aralarda 2 zincir çekilerek, sıra sonuna kadar devam edelim ve bağlantı sağlayıp ipimizi keselim.

Farklı renk ipimizi zincire ekleyip, çekmiş olduğumuz 2 zincirlere fıstık yaparak motifimizi oluşturuyoruz.

İstediğimiz ip tercihleri ile motiflerimizi fıstık tekniği ile yaparak birleştirip lif modelimizi tamamlayıp, kenar oyası olarak örümcek uygulaması yapılmıştır. Sizler istediğiniz kenar oyasını uygulaya bilirsiniz.

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlar yaparak desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video mızın devamlılığı için destekleriniz çok önemlidir.

Yıldız kümesi lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz. 

Sibelle örgü kanalına bu güzel şık lif modeli için çok teşekkür ediyorum. Tasarım (Sibel Öztürk)

blank

Yıldız kümesi lif modeli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ