Yıldız lif modeli yapılışı

Yıldız lif modeli yapılışı

Yeni yıldız lif modeli yapılışı ile sizle merhaba diyorum. Lif modelleri kız çeyizlerinin en güzel detayı olmaktadır. Bir çok model ve farklı şekillerde annelerimizin el emeği olarak sevilere örülmektedir.

Banyo lifleri örerek satış yapan arkadaşlarımız için yıldız lif modelimiz aradığınız lif örneği olabilir. Bol siparişler getirmesini diliyorum. farklı lif yapılışları arıyorsanız. Canimanne.com sayfamızda fazlasıyla örneklerimiz mevcuttur. Ziyaret edebilir veya yazımızın içindeki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız çok yardımcı olacaktır. İstenilen ip markası tercih edile bilir ipe göre tığ seçimi tercih edilmesi daha kolay yapmanızı sağlayacaktır.

Çok güzel lif modelleri ile tekrar karşınızda olma dileğiyle şimdiden hepinize kolay gelsin…Tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

Yıldız lif modeli yapılışı

Yıldız lif modeli detayları ve yapılışı

Kullanılan malzemeler

5 Adet lif ipi

Zemin rengi beyaz

Yıldızın ve çiçeklerin çerçevesi için siyah veya kahverengi

7 Numara tığ ve makas

Yapılışı

Yıldız örgü tekniğini kullanarak yıldız şeklinde ördüğümüz lifimizi istediğimiz renklerle örebiliriz.

Kalan iplerimizi de değerlendirebileceğimiz günlük kullanıma da uygun güzel bir çalışma.

6 Fıstık olana kadar 6 dilim halinde ördüğümüz lifimizi renkli iplerle her bir dilim üzerinde ayrı ayrı örüyoruz her sıra başında eksiltme işlemi yaparak yıldız görüntüsü elde ediyoruz.

Bu işlem bittikten sonra bütün bir kenarda siyah veya kahverengi ip ile 1 sıra yıldız örgü tekniğiyle örüp kenar oyasını yapıyoruz.

Üstüne puf çiçekler yaparak süslüyoruz.

Lif modelleri, lif yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla destekleyerek video anlatımlarımızın devamlılığı için çok önemlidir.

Farklı lif modelimiz renkli lahana lif modeli için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Yıldız lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek yapabilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına bu güzel lif modeli için teşekkür ediyorum. Tasarımı Gamze Sağlamer hanım efendiye ayrı teşekkürlerimi iletiyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ