Yuvarlak kısa sürede örülen lif modeli yapımı

Yuvarlak kısa sürede örülen lif modeli yapımı

Yuvarlak kısa sürede örülen lif modeli yapımı kolay görseli güzel olan lif örnekleri arıyorsanız sitemizde bir birinden güzel farklı ve yeni lif modellerini bulabilirsiniz. En yeni lif modellerini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Lif modelleri tığ işinin en çok örülen el işleri arasında yer almaktadır. En büyük etken video anlatımlı olması youtube kanallarında yeni modellerin paylaşılması hanımlarımızın ilgisini arttırmaktadır. Yine son yıllarda çeyizlerde lif modelleri fazlasıyla tercih edilmektedir. Nişan bohçalarında damat lif örnekleri yer almaktadır. Lif modeline ilgi arttıkça sipariş alan arkadaşlarımızda ev bütçesine katkı sağlamaktadır. Sizlerin tercihi hangi modellerdir ? yuvarlak, kare, uzun, kese, veya takım lif örnekleri mi ? yazımızdaki linke tıklayarak lif modellerine ulaşabilirsiniz.

Yuvarlak kısa sürede örülen lif modeli yapımı

4 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ kullanabilirsiniz.

Yapılışı: İlk olarak orta kısım için çiçek detayını hazırlıyoruz. Halka içine sekiz fıstık yapıyoruz. Diğer renk ip seçimi ile fıstık uygulayarak köşe kısımlarını belirlerken orta kısımlara yine aynı noktada birkaç kez fıstık uyguluyoruz. Orta kısım çiçek detayı bittikten sonra bir sıra tek fıstık ve üçlü fıstık kapatarak devam ediyoruz. Sonrasında iki sıra kutu tekniği dört sırada tekli fıstık uygulayıp istediğimiz boyuta gelene kadar örüp modeli bitirelim. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü merakı youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yuvarlak kısa sürede örülen lif modeli yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ