Yuvarlak lale lif modeli yapımı

Yuvarlak lale lif modeli yapımı yeni tasarım yeni lif modelleri çeyizlik lif örnekleri arayanlar için lale lif modeli siz değerli takipçilerimizin

Lif modelleri en çok yapılan el işleri arasında yer almaya devam etmektedir. Yapılışları kısa sürede uygulanan model genişliği çok olan ve herkesim farklı model arayanlara ulaşan tığ işi örgü tekniği arasında yer almaktadır.

Sipariş alan arkadaşlarımız içinde lale modeli yeni alternatif model olacaktır. Yeni ve farklı lif örnekleri için sayfamızı ziyaret etmeden karar vermeyiniz. Linkler tıklamayı unutmayınız. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Yuvarlak lale lif modeli yapımı

Yuvarlak Lale lif modeli

Malzeme, 5 renk Pembe, Yeşil, Beyaz, Hardal sarısı Açık sarısı lif ipi

8 Numara tığ tercihi

Yıldız tekniği çalıştım

Orta kısmını altı fıstıkla başlayıp altı dilim hallinde iki sıra artırarak örülür. Sonra bir sıra örülür sonra da eksilterek yıldız şekli verilir her yıldız şeklinin uç kısımlarına dört fıstık yapılır taban bu şekilde örülür. Yıldız tabanın kenarına bir sıra kutu tekniği örülür. Lifte altı tane ve şekli oluşur. Lalelerin yapraklarını iki sıra örülür. Laleleri tekli fıstıkla iki sıra halinde önce koyu renk sonra açık renk örülür. Lifin lalelerin hepsi bitince kenar oyası örülür. Lale yuvarlak lif modeli bitmiş olur. Kolay gelsin..

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Yuvarlak lale lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel model için çok teşekkür ediyoruz. Tasarımı Süreyya ertem hanım efendiye çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ