1 Günde Örülebilen Kadife Yelek Modeli Yapımı

1 Günde örülebilen kadife yelek modeli yapımıKadife ipin verdiği kolaylıkla kısa sürede örebileceğiniz bebek yeleği modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Kış aylarında en sık kullanılan kıyafetler arasında yelek kullanımı büyük, küçük hepimizin tercihinde örgü yelek kullanımı vazgeçilmezimiz olmaktadır. Örgü modellerinde örnek ve ip seçimi oldukça önemlidir. Kısa sürede örmek istediğimiz modeller tercihimiz olurken, güzel ağır örnekleri de seçebiliyoruz. Örgü bebek yeleklerinde sizlerin tercihinde hangi modeller yer almaktadır.

Erkek ve kız bebek örgü modellerinde renk ve modeller değişmektedir. Klasik modeller yerine detaylı işlemeli temalı erkek bebek yelekler görselliğe önem veren anneler için oldukça önemlidir. Bebek örgülerinde görmek istediğiniz modelleri bizimle paylaşabilirsiniz !! bizlere canım anne youtube kanalımızdan ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bizlere görüşlerini ve önerilerde bulunabilirsiniz.

1 Günde Örülebilen Kadife Yelek Modeli Yapımı

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

Örgü yelek, bebek yelekleri ve elişleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Bu ve bunun gibi çok daha fazla anlatımlar için; sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Yapım aşamalarını detaylı bir şekilde videomuzdan takip edebilirsiniz.

1 Günde Örülebilen Kadife Yelek Model VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ebru dedi ki:

    Günaydın sizden bir ricam olacak puff iple sac orgusu bebek tulumu model yapilisi var mi sizde

BİR YORUM YAZ