Haroşa ile Kolay Yetişkin Yelek Modeli Yapılışı

Haroşa ile Kolay Yetişkin Yelek Modeli Yapılışı

Haroşa ile kolay yetişkin yelek modeli yapılışı kışlık kolay yelek modeli arayanlar için kısa süre örüp kullanıma hazır yetişkin yelek modelini video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz.

Yelek modelleri geçmişten günümüze en sık kullanılan örgü türlerindendir. Hem çeyizlik hem günlük olarak epey kullanışlıdır. Bugün haroşa tekniği ile kolay yelek modeli yapılışını anlatacağız.

Malzeme Olarak

100 gr/130 mt bir ip kullandık. 6 numara örgü şişi kullandık. Yeleğimizi XS/S beden olarak ayarladık. Yapılacak beden ölçüsüne göre, kullanılan ip kalınlığına ve şişin numarasına göre, elinizden çıkan örgünün sıklığına göre ilmek sayıları değişiklik gösterir. Bu aşamada kullanacağınız ip ile öreceğiniz şiş numarasıyla aynı numarada tığ kullanıp zincir çekiniz. İstediğiniz beden ölçüsüne yetecek şekilde tamamlayıp zincirleri sayınız. Zinciri ister üzerinize ölçebilir , ister beden tablosundaki cm. ölçülerine göre uygulayabilirsiniz. Ortalama kaç ilmek başlayacağınızı bu şekilde ayarlayabilirsiniz.

Beden tablosu olmayan arkadaşlar sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Videoda tüm detaylar ayrıntılarıyla göstererek anlatılmıştır. Videoyu izleyerek hiç bilmeyenler bile kolaylıkla yeleğimizi örebilir. Buna rağmen takıldığınız noktalarda lütfen yorumlar kısmından sorunuz.

Haroşa ile Kolay Yetişkin Yelek Modeli Yapılışı

Bunun gibi birçok yetişkin örgü modeli anlatımına sitemizden ulaşabilirsiniz. Yetişkin örgüleri yanısıra bebk örgüleri, çeyizlik modeller , dekoratif örgüler, kendinyap gibi alanlarda da birçok içeriğe erişebilirsiniz.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

Haroşa ile Kolay Yetişkin Yelek Modeli VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ