10 Yaş Gençleştiren Pirinç Maskesi

Biz kadınlar her daim dış görünüşümüze çok dikkat ederiz. Belirli rutinler ile çeşitli maskeler uygularız, peeling yaparak cildimizi ölü deriden arındırırız ve belirli ürünler ile yüzümüzü sıklıkla temizleriz. Olması gerekende budur zaten. Bakımsız bir cilt ölü bir görünüme sahip olur ve bu da bizim her aynaya baktığımızda kendimiz ile duyduğumuz huzursuzluğu arttırır. Özgüvenli ve sağlıklı bir birey olabilmek için düzenli olarak bakımlarımızı yapmalıyız.

Cilt bakımı yaparken doğal tariflerden ya da piyasadaki kozmetik ürünlerinden faydalanabiliriz. Benim bu konuda size önerim doğanın bize sunduğu nimetlerden faydalanmanızdır. Çünkü ben uzun yıllardan beri cilt bakım ürünlerimi evde kendi yöntemlerim ile yapıyorum ve çok güzel sonuçlar alıyorum. Bugün de sizlere bu tarifler arasından 10 yaş gençleştiren pirinç maskesi tarifini vereceğim.

10 yaş gençleştiren pirinç maskesi yapımı için 2 çay kaşığı bal ve 2 çay kaşığı pirinç ununa ihtiyacımız bulunuyor. Balımızı ve pirinç unumuzu yoğun bir kıvam alıncaya kadar güzelce karıştırıyoruz. Hazırladığımız harcımızı yüzümüze güzelce yediriyoruz. Maskemizi cildinizde 20 dakika kadar beklettikten sonra bol su ile iyice yıkıyoruz ve yıkarken karışımın gözlerimize girmemesi için dikkat ediyoruz. Bu maskeyi haftada bir yüzümüze uygularsak hem daha temiz bir cilde sahip oluruz hem de sivilce oluşumunu engellemiş oluruz. Böylelikle çok daha diri ve canlı bir cilde sahip olduğumuz için yaşımızın çok daha altında görünüme sahip oluruz.

Sizlere pirinç maskesi nasıl yapılır anlattım hanımlar, şimdi sıra sizde elinizin hünerlerini gösterin. Cildinizdeki bu değişimi fark etmek inanın hiç güç olmayacak! Daha sağlıklı ve daha güzel günlere bu sayede merhaba diyeceksiniz! Şimdiden capcanlı görünüşünüze merhaba deyip mutlu günler diliyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ