Canım Anne

İp Yumağı Anahtarlık Yapımı

İp Yumağı Anahtarlık Yapımı

Anahtarlara genelde sadece 1 tane anahtarlık takarız ama bir çok anahtarlığımız vardır. Renk renk, şekil şekil anahtarlıklar çoğumuzun hoşuna gider. Doğum günlerinde verdiğimiz hediyeler arasında sıklıkla yer alır. Seyahatlerdeki turistler için oluşturulan hediyelik eşya satıcılarının da olmazsa olmazı anahtarlıklardır. Anahtarlık koleksiyonu yapanlar bile bulunmaktadır.

Bu kadar rağbet görüp alıcısı olan anahtarlıkları evde kendi imkanları ile oluşturanlar da var tabiki. Çok az maaliyetle istenilen, sevilen her şey yansıtılarak bir çok şekilde anahtarlık yapılıyor. Boncuklarla, iğne ve iplikle, epoksi malzemeleriyle, doğal taşlarla, oyulup cilalanmış tahtalarla…

https://canimanne.com/ ailesi olarak elinizdeki parça ipler ve tığınız ile yapabileceğiniz bir anahtarlık modeli anlatımını beğeninize sunuyoruz. İp yumağı şeklindeki bu anahtarlığı yapmak için istediğiniz renk ip, şiş, anahtarlık aparatı ve içini doldurmak için boncuk elyafa ihtiyacımız var.

Anahtarlık aparatını ve boncuk elyafı örgü malzemeleri satan yerlerden ve tuhafiyelerden temin edebilirsiniz. Boncuk elyafınız yoksa pamuk da kullanabilirsiniz.

Yapması çok zor olmayan bu anahtarlığı yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin diyoruz.

Videoyu beğenip paylaşarak bize destek olursanız çok seviniriz. Bundan sonra paylaşacağımız her içerikten anında haberdar olmak isterseniz de youtube kanalına abone olup bildirimleri açmayı unutmayın. Görüşmek üzere…

İp Yumağı Anahtarlık Yapımı Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ