Galatasaray Logolu Lif Modeli Yapımı

Lifler kimimize göre gereksiz bir parçadır. Kullanmayacağımızı düşünürüz. Kullanmayacağımız bir şeyi de çeyizimize koymak istemeyiz. Fakat geçmişten günümüze kadar gelen geleneklerde lifler hep vardır. çeşit çeşit, renk renk lifleri kullanmayacak olsa bile evinden hiç eksik etmeyenler muhakkak vardır. Tabi ki kullanmayı çok sevenler de oldukça fazla.

canimanne.com sitesi olarak sizler için Galatasaraylı lif modeli anlatımı yaptık. İstekleriniz doğrultusunda ileri zamanlarda diğer takımların lif modeli anlatımları da yapılacaktır.

Biz Galatasaray logolu lif modelini yaparken 3 numara tığ ve beyaz, sarı ve kırmızı renklerinde lif ipi kullandık. Yaparken takılıp zorlanabileceğiniz bütün noktalar anlatım videosunda detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

Galatasaray Logolu Lif Modeli Yapılışı Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ