2018 Babalar Günü Ne Zaman? – Babalar Günü Hediyeleri

Yılın en önemli günlerinden biri olan Babalar Günü bu yıl hangi gün kutlanacak, hangi güne denk geliyor sorularının cevabını ve babalar gününe özel hediyeleri sizler için derledik.

2018 Babalar Günü Ne Zaman?

Her yıl haziran ayında kutlanan Babalar günü bu yıl 17 Haziran gününe denk geliyor. Ramazan bayramı 14-17 haziran tarihlerinde olacak. Bu nedenle babalar günü bu yıl ramazan bayramının üçüncü gününe denk geldiği için daha da anlamlı bir hal alıyor. Hem bayram hem de babalar günü birlikte kutlanacak. Ayrıca Babalar Gününün pazar gününe denk gelmesi de daha güzel ve bol etkinliklerle kutlanmasına neden olacak.

Babalar Günü Hediyeleri

Çoğu kişi özel günlerde hediye seçerken zorlanabiliyor. Babalar günü oldukça özel bir gün olduğu için hediye seçimi yaparken özen göstermemiz gerekiyor. Babalarımıza hediye alırken onların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurup hediye almakta fayda vardır. Erkekler genellikle saat, elektronik eşyalar ve kıyafetleri beğenmektedir. Çoğu baba teknolojiye meraklıdır. Bu yüzden teknolojik hediyeler hemen hemen her babayı mutlu etmektedir. Emekli olan ve genellikle evde vakit geçiren babalar için ise hobilerine yönelik hediyeler almak daha mantıklıdır.

Babalarımız kendi ihtiyaçlarını her zaman bir kenara bırakıp öncelik olarak ailesini yani bizleri düşünmektedir. Bu yüzden hediye alırken onun kendi kişisel ihtiyaçlarını karşılayacak, manevi değeri olan ve sizin için almaktan vazgeçtiği hediyeleri onlara alın. Bu hediyeleri aldıklarında oldukça mutlu olacaklar ve aranızdaki bağ daha da kuvvetlenecektir.

Babalar Günü Mesajları

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar günün kutlu olsun.

Babam olduğun için çok mutluyum, sahip olduğum en iyi baba ve arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacım.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar günün kutlu olsun babam.

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkeksin. Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım…

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım, babalar günün kutlu olsun…

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Evimizin güneşi bir tanesisin canım babam, kucak dolusu sevgi ve saygılarımla kocaman öpüyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun…

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek… Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım…

Koklanacak gül, açılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam. İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim sabah.com.tr.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun…

Bana uçabileceğim kanatlar verdiğin için teşekkürler, sevgin ve anlayışınla hep yanımdaydın, daima sığınağımdın. Benim için ne kadar paha biçilmez bir değerde olduğunu asla unutmuyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Sen güçlü bir çınar gibisin… Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim… Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar günün kutlu olsun…

Bana güç verdin, destek verdin, her zaman ama her zaman yanımdaydın, hayat boyu bütün bunlar için sana teşekkür edebilmem imkansız. Fakat yine de deneyeceğim. Teşekkür ederim baba. Seni çok seviyorum.

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Her sabah uyandığımda seni bulurdum yanımda canım Babam benim.

Seni çok özledim benim güzel Babam. Varlığın ışık saçıyor dünyama…

Gözlerimdeki yaşları silendin sen Babam. yüreğimdeki kederi giderendin sen Babam…

Akşam oldu hüzünlendim ben yine Hasret kaldım gözlerinin rengine…

Bana bir masal anlat baba içinde hem sen olsun hem ben olsun hemde annem olsun…

Resimli Babalar Günü Mesajları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ