Canım Anne

2018 En Yeni Lif Modelleri

2018 En Yeni Lif Modelleri

En Yeni Lif Modelleri

Rengarenk iplikler ile yapılan şık ve farklı lifler çeyiz sandıklarının olmazsa olmaz parçaları arasında yer almaktadır. Eskiden bu yana genç kızların çeyiz sandıklarınızı süsleyen el örgüsü liflerin oldukça fazla çeşidi bulunmaktadır. Geçmişten günümüze kadar gelmeyi başarmış olan lif modellerinin yanı sıra her geçen gün yeni, güncel lif model ve örnekleri ortaya çıkmaktadır.

El örgüsü lif modelleri arasında tek renk iplik ile yapılan lifler bulunsa da daha çok birden fazla rengin kullanıldığı lif modeller mevcuttur. Aynı zamanda sakallı iplik gibi farklı ip türlerini kullanarak da şık lifler elde edebilirsiniz. Ördüğünüz lifin rengi kadar, ipin kalitesi de ortaya çıkacak olan lif modeli için oldukça önemlidir. Eğer yapmış olduğunuz üründen memnun kalmak istiyorsanız mutlaka pamuklu, yumuşak dokulu ve kaliteli lif ipliklerini tercih etmelisiniz.

 El örgüsü lif örnekleri arasında şiş örgüsü ile yapılanlar olsa da daha çok tığ işi örgü ile yapılan lifler tercih edilmektedir. Bu yüzden tığ işi ile yapılan lif modeli daha fazladır. Tığ işi ile yapılan liflerin kare formlu olarak yapılanları olduğu gibi aynı zamanda oval, kare, dikdörtgen, kalp, yıldız gibi formlarda örülen modelleri de mevcuttur.

En yeni lif modelleri için sitemizde bulunan resimli anlatımlı görselleri inceleyebilir, fikir edinebilirsiniz. En beğendiğiniz, en güncel ve yeni lif modellerini istediğiniz renk lif ipi ile örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi