Gözlerinizi Olduğundan Büyük Göstermek için Taktikler

Gözlerinizi Olduğundan Büyük Göstermek için Taktikler

Gözlerinizin ön plana çıkmasını istiyorsanız uygulayacağınız birkaç makyaj tekniği ve taktiği ile bunu başarabilirsiniz. Gözlerinizi ön plana çıkarmak için kullanacağınız makyaj ürünleri, uyguladığınız taktikler ve kullandığınız makyaj ürünlerinin kalitesi oldukça önemlidir. Gözlerinizi olduğundan büyük göstermek için taktikler arasından bazıları ise aşağıdaki gibidir. Bunları uygulayarak amacınıza ulaşabilirsiniz.

gozlerinizi-oldugundan-buyuk-gostermek-icin-taktikler

  • Eğer göz kapaklarınız düşükse ve gözlerinizi olduğundan büyük göstermek istiyorsanız kesinlikle eyeliner kullanmamalısınız. Göz kapakları düşük olanlar eyeliner kullanırsa gözleri olduğundan daha küçük görünür. Ancak illa da sürmek istiyorsanız gözünüzün ortasından başlamalı ve ince bir çizgi halinde sürmelisiniz.
  • Maskara kullanımı gözlerinizin daha büyük gözükmesi ve ön plana çıkması için oldukça önemlidir. Uzun ve kıvrık kirpikler gözlerinizi olduğundan daha büyük göstermek için en önemli taktiktir.
  • Kalın kaşlar gözlerinizi olduğundan büyük gösterir. Eğer kaşlarınız seyrek ve ince ise kaş farı veya kaş kalemi ile boşlukları doldurabilirsiniz.

gozlerinizi-oldugundan-buyuk-gostermek-icin-taktikler

  • Açık renk seçilen göz farları gözlerinizin daha iri gözükmesine yardımcı olacaktır.
  • Gözlerinizi ön plana çıkarmak istiyorsanız bunun için göz altında oluşan morlukları yok etmelisiniz. Ten renginizden bir ton açık kapatıcı ile kapatarak göz çevrenizin daha aydınlık olmasını sağlayabilirsiniz.
  • Göz içine süreceğiniz beyaz kalem gözlerinizin olduğundan iri görünmesini sağlayarak, gözlerinizi ön plana çıkarmaktadır. Sizlerde bu taktikleri uygulayarak istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz.

gozlerinizi-oldugundan-buyuk-gostermek-icin-taktikler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ