3 Renkli Oya Modelleri – Üç Renkli Oyalar

Çeşit çeşit oya örnekleri hanımlar arasında elden ele dolaşır ve harika modeller olarak karşımıza çıkarlar. Bu modeller arasında 3 renkli oya modelleri de vardır. İğne oyası veya tığ işi diğer üç renkli oyalar genellikle zor modellerde kullanılır. Kolay oya örnekleri arayan hanımların da denediği 3 renk oya örnekleri uyumlu renklerden yapıldığında çiçek motifleri ya da üzüm salkımları şeklinde pek çok el işinde yer alır. Sitemizde de bu gibi iğne oyası üç renk örnek gibi pek çok örnek mevcuttur.

blank
3 Renk Oyalar
blank
Üç Renkli Oya Modelleri

3 Renkli Oya Modelleri

Canimanne.com olarak binlerce takipçimizin ne istediğini ve bizden hangi içerikleri talep ettiğini artık çok iyi biliyoruz. Sizden gelen isteklerle şekil verdiğimiz içeriklerimiz binlerce kişinin ilgi odağında bulunuyor. Yayınladığımız sayfalardan biri olan İki Renkli Oya Modelleri – İki Renkli Oyalar başlıklı yazımızı da incelerseniz sizler için yeni iğne oyası örnekleri konusunda fikir olacaktır. 3 renkli oya modelleri de sizler tarafından çok talep edilen örnekler arasında bulunuyor. Üç renkli oyalar genellikle iğne oyası yeni örnekler için kullanılıyor olarak bilinse de; aslında havlu kenarlarında da tercih edilir. Üç renk oya örneği yapılışı arayanlar bu gibi birçok örneğe sitemizin sayfaları arasında gezinerek ulaşabilirler.

Üç Renkli Yaprak Tığ Oyası Yapımı

Üç Renk Oyalar İğne Oyası Örnekleri

Üç renk oyalar iğne oyası örnekleri olarak çok kullanılır. Zor iğne oyası örneği arayan hanımlar bu örnekleri kızların çeyizlerinde sergilerler. Çeyizlerin vazgeçilmez ve ağır parçalarından olan 3 renkli oya modelleri yapılışları her ne kadar zor olsa da bittiğinde harika şeyler ortaya çıkar. El emeği göz nuru iğne oyası 3 renk oya örnekleri geçmişten günümüze kadar ulaşan nadide el işleri arasındadır. Üç renkli oyalar ile ilgili fikir edinmek için aşağıda sizler için derlediğimiz galerimizi inceleyebilir, siz de bu modelleri deneyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ