5 Yaş Kız Çocuk Yeleği Yapımı

Kız çocuk yelek modelleri eskiden bu yana örülen ve pespembe halleriyle en şirin görünen örgü çocuk kıyafetleri arasında yer alır. Bebekler doğduğu, hatta anne karnında olduklarının haberleri alındığı andan itibaren örülmeye başlanan el örgüsü bebek yelekleri kız ve erkek çocuklar için farklı modellerde ve farklı renklerde örülür. 5 yaş kız çocuk yeleği yapımı da bu modeller arasındadır. Bebeklere küçükken minnacık yelekler, hırkalar, patikler örülür. Ancak örgü bebek kıyafetleri çocuklar büyüdükçe de çok lazım olur. Örgü bebek yelek örnekleri en çok lazım olan çocuk kıyafetleri arasındadır.

5 Yaş Kız Çocuk Yeleği Örneği

5 yaş kız çocuk yeleği yapımı için aranan örnekler kadınlar arasında model alışverişi şeklinde bulunabildiği gibi internette de bulunur. Canimanne.com sitemizin yüzlerce sayfasında örgü bebek yeleği yapılışı, el örgüsü bebek yeleği modelleri gibi içerikler video anlatımlı ve resimli olarak yer alır. Kız çocuk yeleği yapımı video içeriklerde aşama aşama anlatılır. Bu anlatımlar sayesinde örgü örmede uzman olan hanımların işi kolaylaşır. Ayrıca örgü örmeye yeni başlamış olsanız dahi; 5 yaş kız çocuk yeleği örneği video anlatımlı sayfalarımızdan yararlanabilirsiniz. Bir örneğin başlanışından bitişine kadar neler yapacağınız, hangi numara şiş – tığ ve hangi iplerle örebileceğiniz video anlatımlı 5 yaş kız çocuk yeleği yapımı sayfalarımızdadır.

5 Yaş Kız Çocuk Yeleği Yapımı

5 yaş kız çocuk yeleği yapımı ile ilgili bir içerik mi arıyorsunuz? 5 yaşındaki bir kız çocuğuna nasıl bir örnekten yelek örmeliyim? Diye mi merak ediyorsunuz? Sitemizdeki içeriklerden bu örneklere ulaşabilirsiniz. Canim Anne YouTube kanalında yer alan anlatımlı bebek hırkası yapılışı ile ilgili video içerik linki aşağıdadır. Ahududu Hırka Modeli Yapımı adlı videomuzu izleyerek siz de bu harika modeli istediğiniz renkte örebilirsiniz.

Örgü hırka yapılışı – Ahududu modeli hırka yapımı @Canım Anne

Canim anne den herkese merhabalar ? yeni model örgülerimizi sizinle paylaşmaya devam ediyoruz ?bu anlatımımızda ahududulu Harika bi hırka modelini anlatıyoruz hırkamız 5 7 yaş arası çocuklar için yeti…
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ