Tığ Oyası Modelleri – Tığ Oyası Örnekler

El işine meraklı hanımlar el örgüsü örnekler ve tığ oyası modeller ile ilgili sürekli bir araştırma içindedir. Tığ oyası örnekler karşımıza pe çok el işi eşyada çıkar. Canimanne.com adresimizin sayfaları arasında en çok ziyaret edilenler tığ işi oya örnekleri olarak bilinir. Bu sayfalarımızdan olan Tığ Oyası Modelleri ve Yapılışları sayfamızı incelemenizi öneririz. Ayrıca yazımızın sonundaki videolu tığ oyası modeli yapılışı da işinize yarayacaktır. Tığ işi oya örnekleri ile siz de yazma kenarlarınıza, havlu kenarlarınıza ve diğer istediğiniz el işlerine örebilir, harikalar yaratabilirsiniz.

blank
Tığ Oyası Modelleri

Tığ Oyası Modelleri

Tığ oyası modelleri ile ister mutfak havlusu kenarı örün, isterseniz de yemenilere, yazmalara ve tülbentlere kenar oyası yapın. İğne oyası örnekleri de tığ işi modeller arasındadır. Tığ oyası örnekler iğne oyaları olarak yapıldığında sanat eseri görünümünde olurlar. İğne oyası yazma modelleri ile ilgileniyorsanız sitemizdeki pek çok sayfada çok çeşitli modelleri bulabilirsiniz. İğne oyası yemeni kenarları yanı sıra bu modeller havlu kenarı tığ oyası örnekleri olarak da yapılır.

blank
Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ Oyası Modelleri İğne Oyası

İğne oyası el işleri çeyizlerin ve evlerimizin en güzel el işlerindendir. Tığ oyası modelleri olarak da bilinen iğne oyası yeni örnekler hamarat hanımlar arasında dolaşır. Örnek alışverişlerinin en güzel modellerinden olan tığ oyası modelleri iğne oyası örnekler internetin de hanımlar tarafından en çok aratılan sorgularındandır.  Tığ oyası örnekler yazma kenarı iğne oyası olarak ya da havlu kenarı iğne oyası olarak yapıldığı gibi, düz oya şeklinde de örülür. Tığ işinden anlayan hanımlar mutfak peçetesi kenarlarına, çeyizlik mendil kenarlarına ve diğer pek çok eşyaya tığ işi kenar oyası olarak bu örnekleri yaparlar. Aşağıdaki galerimizden ve video anlatımlı tığ oyası örneği yapılışı ile siz de bu örnekleri deneyebilirsiniz.

Sıralı halkalar kum boncuk oyası(Kum boncuk oyası nasıl örülür)

#sıralıhalkalar #kumboncukoyamodeli #oya #oyanasılörülür Merhaba Arkadaşlar bu videomda sizlere kolay bir şekilde yazma kenarı nasıl kıvrılır anlattım sırdaki videolarım arasında oylarım olacak #kumb…
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ