3 Renkli Uzun Lif Yapımı

3 Renkli uzun lif yapımı renk seçeneğini istediğiniz gibi tercih ederek uyumlu renk seçimi ile bu güzel lif modelini uygulayabilirsiniz. Kutu tekniği lif modeli sevenler için kolay ve görselliği güzel olan modeli siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Lif modelleri denilince aklımıza gelen çeyiz ve sipariş modeller gelmektedir. Birçok arkadaşımız sipariş alarak çeyizlik lif modeli örmektedir. Yeni tasarımlar, farklı örnekler çeyizlerde yerini almaktadır.

Lif modelleri son zamanların en çok uygulanan tığ işi örgü modeli olmaktadır. Yapımı kolay ve model seçeneğinin çok olması ilgiyi arttırmaktadır. En büyük etkeni youtube kanallarında anlatımlı sayısız lif örneğinin olması her kesime ulaşması beğenileri arttırmaktadır. Sitemizde video anlatımlı birçok tasarım ve güzel modelleri bulabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

3 Renkli Uzun Lif Yapımı

3 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: Üç zincir çekelim ikinci zincir içine fıstık yapalım tekrar fıstık üzerine tekli fıstıklar yapalım, toplamda on tane uç uca fıstık yapalım on birinci fıstığı yapalım kenar fıstık olacaktır. İkili fıstık yaparak kutu tekniği ile lifin orta kısmını on fıstık olarak hazırlayalım. Beyaz renk ip ile kutu tekniği uygulayarak köşe kısımlarını yaparak renkleri sırası ile uygulayarak modeli istediğimiz boyuta getirelim. Modelin uç kısımlarında şekil vererek görsellik sağlanmıştır. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

3 Renkli Uzun Lif Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ