Açık Mutfak Fikirleri

Açık Mutfak Fikirleri

Ev dekorasyonu herkes için son derece önemlidir. Kullanışlı ama bir o kadarda rahat ve şık ev dekorasyonu yapmak için birbirinden farklı fikirler bulunmaktadır. Öncelikle dekorasyon fikrinin evinize ve odanıza uygun olup olmadığını belirlemelisiniz. Küçük evler için ideal olan bir fikir var ki o da açık mutfak fikirleri. Küçük bir mutfak ve oturma odasına sahipseniz, aradaki duvarı yıktırmanız en mantıklısı olacaktır. Daha geniş ve rahat kullanım alanını bu şekilde oluşturabilirsiniz. Kadınların genellikle aklına takılan soru mutfak ile odanın bir olması, koku sorununu ortaya çıkarır mı oluyor. Eğer sistemi güzel döşenmiş bir baca ve kaliteli bir davlumbaz kullanırsanız bu sıkıntıyı yaşamazsınız.

mutfak-dekarasyon-fikirleri

Açık mutfak fikirleri için önerimiz, bu doğrultuda havalandırma hakkında olacak. Yemek yaparken davlumbazınızı çalıştırmalısınız. İyi çekiş gücüne sahip bir baca ve davlumbaz, aklınızdaki soruları ortadan kaldıracaktır. Açık mutfak dekorasyonu için tarzınıza uygun modeller bulabilirsiniz. Rahat ve kullanışlı koltuk takımlarını oturma bölümüne yerleştirin. Ortaya hoş bir sehpa, kenarlara ise ayaklı abajurlar koyun. Mutfak ve oturma grubunun ayrıldığı noktaya yemek masasını konuşlandırın. Bu şekilde iki bölüm arasındaki ince çizgiyi belirlemiş olursunuz.

mutfak-dekorasyonu

Güzel bir dekorasyon ile yapacağınız açık mutfak fikirleri ergonomik olmalı. Vaktinizin çoğunu geçireceğiniz evinizin bu bölümü sizin mutlu ve huzurlu olmanızı sağlamalı. Bir diğer ayrıntı ise açık mutfakların sürekli düzenli olması gerekir. Gereksiz ayrıntılar ile mutfağınızı doldurmayın. Bu şekilde düzenleyeceğiniz mutfak, evinizin dağınık ve rüküş gözükmesine sebep olacaktır. Modern ve zarifliğin yanında şıklığı ortaya koyacak, açık mutfaklar konuklarınızın ve sizlerin gözlerini kamaştırabilir. Mutfak ve oturma alanının renk uyumuna da dikkat etmelisiniz. Renk kargaşası yaratmamanızı öneriyoruz. Küçük evlerin büyük çözümleri olan açık mutfakları aklınızın bir yerine koyun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ