Ajurlu şapka modeli yapımı

Ajurlu şapka modeli yapımı sonbaharın gelmesiyle havaların soğumaya başladığı bugünler güzel şapkalar yapabilirsiniz. Ajurlu şapka modelimizi siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Farklı renk seçeneği ile kız ve erkek modeli için uygulayabilirsiniz. Sayfamızda bere modelleri ve şapka modellerinin bir çok örneğini bulabilirsiniz. Tığ işi ve örgü tekniği olmak üzere yeni bere modellerimiz mevcuttur.

Yeni öğrenecek olan arkadaşlarımız için kolay yapılışı ve video anlatımlı olması oldukça yardımcı olacaktır. Ayrıca çocuk bere modellerimizde bulunmaktadır. Sayfamızı takip etmeyi unutmayınız. Yeni bere ve şapka modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Ajurlu şapka modeli yapımı

Model çift sıra üzerine kurulmuştur.

Şiş numaranız elinizin ve ipin ince ve kalın oluşuna göre değişecektir.

Makas ve plastik iğne, tığ

4,5 mm şiş kullanılmıştır.

Normal bere modeli için 58 ilmek atarak başlanıyor. Vido anlatımında baştan ufak bir parça üzerine anlatılmıştır devamında bere modelini baştan sona izleyerek yapabilirsiniz. Hazır ponpon kullanabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Bere modelleri, örgü şapka yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Bay, bayan ve çocuk bere modeli için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Ajurlu şapka modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ