Alize ip ile fırfırlı etek yapılışı

Alize ip ile fırfırlı etek yapılışı

Alize ip ile fırfırlı etek yapılışı kolay kız çocukları için etek modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. İpin fiile şeklinde olması fırfır detayının kolay olmasını sağlamaktadır. Yaz için cıvıl cıvıl kız çocukları için yapabileceğiniz en kolay etek modeli olacaktır.

Farklı model etek yapılışının video anlatımını yazımızın içinde paylaşıyorum. İsterseniz video anlatım model eteğini uygulayabilirsiniz.

blank
Dantel ip ile kolay etek yapımı

Dantel ip ile kolay bebek etek yapımı

Renkli ip kullanımı

Simli dantel ip kullanımı

Elinize ve ipe göre tığ seçebilirsiniz.

Simli ipin geniş kısmı alt kısma gelecek şekilde başlayalım. Diğer ip ile her halkaya sık iğne yapalım, etek ölçüsünü yapacağınız bebek veya daha büyük çocuk için bel kısmını ölçerek yapabilirsiniz.

Devamında istediğiniz ölçüye geldi mi iki ucu birleştirelim ve üç zincir çekip üçlü tırabzan yapalım. Trabzan tekniğini uygularken dantel katmanını kullanarak kat kısmını uyguluyoruz. İstediğimiz kat ölçüsüne gelince trabzan tekniği ile devam edip istediğimizi uzunluk ve kısa etek boyunu ayarlayalım. Üst kısmı trabzan tekniğidir. Bel kısmı için de kurdele geçirilmiştir. Detaylı yapımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Etek yapımı, örgü çocuk etek modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Alize ip ile fırfırlı etek yapılışı

Resimleri tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz bebek örgüleri bebek battaniyeleri patik şapka modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ