Amigurumi inek (buzağı) tarifi ve yapılışı

Amigurumi inek (buzağı) tarifi ve yapılışı

Amigurumi inek buzağı tarifi ve yapılışı tığ işinin en güzel tekniği amigurumi bebek ve çocuk oyuncaklarında annelerin favorisi olmaktadır. Amigurumi bir çok oyuncak yapılmaktadır. Güzel şirin inek buzağı tarifini üç video olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Amigurumi tekniği sık iğne olarak uygulanmaktadır. Sayısını ve sıra tekniğini takip ederek kolaylıkla amigurumi oyuncaklarını video anlatımı izleyerek yapabilirsiniz.

Son zamanların gittikçe merak edilen ve nasıl amigurumi yapılır ? diyen hanımlarımız için video anlatımlar mevcuttur. Küçük modellerden başlayıp elinizi ve tekniğini alıştırmış olarak devam etmenizde güzel modeller ortaya çıkacaktır.

Amigurumi farklı örnekler arıyorsanız sayfamızda bulunmaktadır. Güzel anahtarlık çeşitleri, kuzu yapımı, zebra, emzik zinciri yapılışı gibi örnekleri bulabilirsiniz. Sayfamızı ziyaret edebilir veya yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınz.

Amigurumi inek (buzağı) tarifi ve yapılışı

4 Renk ip tercihi

2 Numara tığ kullanım

Göz kullanımı

İlk olarak bacak kısmından başlanmıştır.

Sihirli halka ile başlanıyor sık iğne yapıyoruz 6 sık iğne ile başlayıp çift batarak devam etmektedir. Sıra başlarına işaret koyabilirsiniz. Ayak kısımlarında kare şekline çevirmek için çift ve tek sık iğne uygulanmaktadır. Modelin yapılışı için detaylar için video anlatımları izleyerek uygulayabilirsiniz. Modeli yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Amigurumi yapımı, tığ işi modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Amigurumi Tv youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Amigurumi inek (buzağı) tarifi ve yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ