Canım Anne

Kalpli yuvarlak lif yapımı

Kalpli yuvarlak lif yapımı

Kalpli yuvarlak lif yapımı görselliği güzel olan lif modelini detaylı video anlatımlı olarak siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Lif modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi olmaktadır. Geniş örnek seçeneği ve video anlatımlı olması hanımlarımızın tercihini arttırmaktadır.

Lif modellerinde kalp detayını ve yuvarlak lif seviyorsanız modeli severek yapacağınızı düşünüyoruz. Boyutunu ve renk seçeneğini kendi tercihinize göre seçebilirsiniz.

Lif modellerinde yeni tasarımlar, yeni modeller sıkça ortaya çıkmaktadır. Tasarım lif modelleri çeyiz ve sipariş alan arkadaşlarımız için tasarım lif örnekleri oldukça önemli olmaktadır. Bol sipariş alan lif modelleri çeyizlerde sıkça gördüğümüz örnekler olmaktadır.

Ayrıca sayfamızda en yeni ve güzel lif modellerini video anlatımlı olarak bulabilirsiniz. Yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde video anlatımlar oldukça fayda sağlamaktadır. Kolaylıkla örnekleri video anlatımla uygulamak sizlere kolaylık olacaktır. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Kalpli yuvarlak lif yapımı

Kalp desenli yuvarlak lif Modelimizin yapımı için 2 renk lif ipi ve 7 numara tığ kullanıyoruz. 7 zincir çekip bir halka yaparak modele başlıyoruz tekli fıstık yöntemiyle ipler içten yürütülecek kalp deseni yapıyoruz. 2 sırada düz tek renk ördükten sonra örümcekler arası tekli fıstık yaparak modeli bitiriyoruz. Detaylı anlatımı ve yapılışı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü günlüğüm youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Kalpli yuvarlak lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ